ERJ-U2RD1872X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1872X
JLCPCB Part #
C1881975
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS