ERJ-U0XF8202Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF8202Y
JLCPCB Part #
C4041450
Description
-55℃~+125℃ 31mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS