ERJ-U02D4322X
MFR.Part #
ERJ-U02D4322X
JLCPCB Part #
C3917102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS