ERJ-H3ED4301V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H3ED4301V
JLCPCB Part #
C6549723
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 125mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS