ERG-1SJ273
MFR.Part #
ERG-1SJ273
JLCPCB Part #
C3572274
Description
-55℃~+235℃ 1W 27kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS