ERJ-U02D3601X
MFR.Part #
ERJ-U02D3601X
JLCPCB Part #
C4040522
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS