ERJP03F4300V
MFR.Part #
ERJP03F4300V
JLCPCB Part #
C543234
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS