ERJ-T08J622V
MFR.Part #
ERJ-T08J622V
JLCPCB Part #
C4096333
Description
-55℃~+155℃ 330mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS