RK73G1ETTP3741C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3741C
JLCPCB Part #
C2581812
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS