ERJ-U01F2493C
MFR.Part #
ERJ-U01F2493C
JLCPCB Part #
C1014004
Description
-55℃~+125℃ 249kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS