ERJ-PA3F1430V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1430V
JLCPCB Part #
C4051146
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS