ERJ-S03D1072V
MFR.Part #
ERJ-S03D1072V
JLCPCB Part #
C4081431
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS