ERJ-U01F1623C
MFR.Part #
ERJ-U01F1623C
JLCPCB Part #
C1860284
Description
-55℃~+125℃ 162kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS