ERJ-U01F1620C
MFR.Part #
ERJ-U01F1620C
JLCPCB Part #
C1860236
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS