ERA-6AED1071V
MFR.Part #
ERA-6AED1071V
JLCPCB Part #
C20015439
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS