ERJ-U01F1621C
MFR.Part #
ERJ-U01F1621C
JLCPCB Part #
C1860226
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS