ERJ-U01F1052C
MFR.Part #
ERJ-U01F1052C
JLCPCB Part #
C4225417
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS