ERJ-U01F2052C
MFR.Part #
ERJ-U01F2052C
JLCPCB Part #
C1014006
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS