ERA6AEB6813V
MFR.Part #
ERA6AEB6813V
JLCPCB Part #
C491149
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 681kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS