ERJ-S1TJ823U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ823U
JLCPCB Part #
C4001033
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS