EZP-V80146LTA
MFR.Part #
EZP-V80146LTA
JLCPCB Part #
C3793254
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14uF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS