ERJ-S03D2741V
MFR.Part #
ERJ-S03D2741V
JLCPCB Part #
C2116357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS