ERJ-S1TJ123U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1TJ123U
JLCPCB Part #
C4343627
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS