ERJ-U1TJ123U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ123U
JLCPCB Part #
C1861115
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS