100SXV22M
MFR.Part #
100SXV22M
JLCPCB Part #
C347571
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100V 10mm 12.6mm 22uF 30mΩ@100kHz 3A@100kHz Polymer ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS