ERA-3APB681V
MFR.Part #
ERA-3APB681V
JLCPCB Part #
C2075537
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS