ERJ-S1TF5R76U
MFR.Part #
ERJ-S1TF5R76U
JLCPCB Part #
C4342271
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS