ERA-3KEB1373V
MFR.Part #
ERA-3KEB1373V
JLCPCB Part #
C1862130
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 137kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS