CB1-D-WM-24V
MFR.Part #
CB1-D-WM-24V
Description
-40℃~+85℃ 15ms 20A 24V 28V@DC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS