ERJU3RD3302V
MFR.Part #
ERJU3RD3302V
JLCPCB Part #
C491177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS