ERJ-S1TF1R43U
MFR.Part #
ERJ-S1TF1R43U
JLCPCB Part #
C1862185
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS