ERJ-S14F1R43U
MFR.Part #
ERJ-S14F1R43U
JLCPCB Part #
C4099773
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS