ERJ-S12F1R43U
MFR.Part #
ERJ-S12F1R43U
JLCPCB Part #
C1014640
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS