ECW-F6204RJL
MFR.Part #
ECW-F6204RJL
JLCPCB Part #
C6190678
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200nF 630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS