ERJ-S1TD9100U
MFR.Part #
ERJ-S1TD9100U
JLCPCB Part #
C1712329
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS