ERJ-PM8F3244V
MFR.Part #
ERJ-PM8F3244V
JLCPCB Part #
C5688304
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS