ERJ-B2AJ111V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ111V
JLCPCB Part #
C4091450
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS