ERJ-S1TD3741U
MFR.Part #
ERJ-S1TD3741U
JLCPCB Part #
C3998217
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS