EEU-EB1H220SB
MFR.Part #
EEU-EB1H220SB
JLCPCB Part #
C1591295
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 39mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS