ERA-8VRW1871V
MFR.Part #
ERA-8VRW1871V
JLCPCB Part #
C6944781
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS