Y44870R02320F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y44870R02320F9R
JLCPCB Part #
C6618319
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1W 23.2mΩ Metal Foil Resistor ±1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS