ERJ-S1TD1871U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1871U
JLCPCB Part #
C1712366
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS