ERA-6AED274V
MFR.Part #
ERA-6AED274V
JLCPCB Part #
C2092285
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS