JW2SN-B-DC24V
MFR.Part #
JW2SN-B-DC24V
JLCPCB Part #
C7212806
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 30V@DC、250V@AC 5A 5ms AgNi 插件 Power Relays ROHS