ERJ-S1DJ3R3U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ3R3U
JLCPCB Part #
C1860866
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS