ERJ-S08D4873V
MFR.Part #
ERJ-S08D4873V
JLCPCB Part #
C4127266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS