ERJ-HP6F2492V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2492V
JLCPCB Part #
C6614441
Description
-55℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS