ERJ-1GEF1152C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1152C
JLCPCB Part #
C19427131
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS