ERJ-P08F8870V
MFR.Part #
ERJ-P08F8870V
JLCPCB Part #
C3955495
Description
-55℃~+155℃ 660mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS