ERJ-S03J911V
MFR.Part #
ERJ-S03J911V
JLCPCB Part #
C2106207
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS